هرمس اطلس

آژانس هواپیمایی هرمس اطلس با کادری مجرب و با سابقه از شروع فعالیت خود به عنوان چارتر کننده پرواز هـــای خارجی و برگزار کننده تورهای گروهی خـاص در تمام طول سـال شناختـه می شود و همیشه تلاش داشته است تا با ارائه مسیرهای جدید نیاز های شما را در سفر فراهم نماید .


مشاهده چارت سازمانی
هرمس رز

آژانس هواپیمایی هرمس رز در فضـایی مجلل و متفـاوت به همراه کادری حرفه ای در خدمـت مسافرین محترم می باشد . ما قصد داریم با ارائه مشاوره و راهنمایی سفر در فضایی آرام و لوکس شما را با مقاصد گردشگری آشنا کنیم و با شما هم کلام باشیم شما می توانید بهترین و لوکسترین تورهای گروهی خارجی را که همه چارتر آژانس هواپیمایی هرمس رز است با خدماتی متفاوت دریافت نمایید .


مشاهده چارت سازمانی
هرمس پارسه

آژانس هواپیمایی هرمس پارسه ( لاله گشت پارسه ) در راستای خدمت رسانی به همکاران محترم و مسافرین عزیز در تهران در زیر مجموعه گروه آژانس های هرمس شروع به فعالیت کرده اسا . ما در این شعبه در نظر داریم تا با ارائه خدمات و تورهای چارتری و گروهی خاص به مقاصد مختلف بتوانیم نیاز های شما را مرتفع سازیم . این دفتر با تجربه ای طولانـی و کادری مجرب آماده فروش و مشاوره سفـر و تورهـای متنوع می باشد .


مشاهده چارت سازمانی
هرمس آرکا

شرکت رزواسیون هرمس آرکا با سابقه فراوان در ارائه خدمات به مسافرین عزیز در کشور ترکیه و دادن خدمات و رزرو هتل های خارجی به همکاران محترم در سراسر ایران ، پذیرای شما در کشور ترکیه بوده و آماده ارائه رزرو تور و هتل و خدمات کامل کارگزاری به همکاران محترم در کشور های توریستی از قبیل مراکش ، کنیا ، ویتنام ، سریلانکا ، مالدیو ، هند ، تونس و ... می باشد .


مشاهده چارت سازمانی